Jak korzystać z plannerów? 0
Jak korzystać z plannerów?

Jak korzystać z plannerów bez dat?

 

Zdecyduj kiedy rozpoczniesz prowadzenie plannera, wszystkie daty wpisujesz samodzielnie!

Plannery Chickadee zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które każdego dnia dążą do realizacji wyznaczonych celów łącząc życie prywatne z zawodowym. Klasyczna twarda okładka w 4 stylowych kolorach oraz wstążka w perłowym odcieniu, nadają plannerom niezwykle elegancki charakter.

 

Dostępne kolory: pink bloom, tropical green, honey rose i black night: 

 

 

Format A5 zmieści się nawet w średniej wielkości torebce, a pierwsza strona z polem na uzupełnienie Twoich danych zagwarantuje, że planner zawsze znajdzie drogę do domu!

 

 

 

Uzupełnij kalendarz skrócony na 3 lata lub podziel na 3 kategorie w danym roku! Zapisz daty najważniejszych projektów w pracy, urodziny najbliższych osób, terminy wyjazdów i urlopów lub dni zajęć pozalekcyjnych dzieci. Prowadź planner według własnych potrzeb!

 

 

 

Hit, uwielbiany przez wszystkie użytkowniczki! Planner na 12 miesięcy z miejscem na priorytety i notatki. Zapisz najważniejsze wydarzenia, plany i projekty. Sama zdecyduj które miesiące są bardziej intensywne i wymagają więcej przestrzeni.

 

 

Największa i najważniejsza część, czyli planner dzienny, w którym samodzielnie uzupełniasz daty na każdej stronie. Zapisz terminy sporządzanych notatek nawet jeśli zajmują więcej miejsca. Nie ma ograniczeń! Przygotuj listę rzeczy do zrobienia, dokładnie rozplanuj punkty wycieczki lub rozpisz plan żywieniowy na cały tydzień. Dostosuj planner Chickadee do swoich potrzeb!

 

 

 

Dodatkowo wprowadziliśmy notatnik kropkowany dla najbardziej wymagających użytkowniczek, które cenią sobie wygodę i użyteczność. Najważniejsze informacje ze spotkania lub wykładu zanotowane, a może prowadzisz długą rozmowę telefoniczną? Wykorzystaj kropki jako pole do stworzenia wyjątkowego rysunku.

 


 

 

Nowość! Planner Social Media na 18 miesięcy to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących firmowe lub prywatne profile w mediach społecznościowych. Wybierz najwygodniejszy sposób planowania publikacji. Jak jeszcze możesz wykorzystać to miejsce? Zanotuj każdy dzień urlopu i zwolnienia lekarskiego w jednym miejscu lub sporządź listę zakupów lub po prostu zapisz najważniejsze daty w każdym miesiącu. Już nigdy nie zapomnisz o urodzinach teściowej, imieninach babci, czy rocznicy ślubu rodziców!

 


 

Wybierz swój ulubiony kolor i zdecyduj kiedy i jak rozpoczniesz prowadzenie plannera Chickadee, który jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb prywatnych i zawodowych.

 


 

Komentarze do wpisu (0)

Chickadee Oryginals
Planner Chickadee Tropical Green
Planner Chickadee Tropical Green
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Black Night
Planner Chickadee Black Night
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Honey Rose
Planner Chickadee Honey Rose
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Pink Bloom
Planner Chickadee Pink Bloom
89,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl