O Chickadee

W 2019 roku dzięki determinacji, ciężkiej pracy i odrobinie ryzyka spełniło się jedno marzenie o stworzeniu wyjątkowej marki, skierowanej do osób poszukujących kreatywnych rozwiązań biznesowych. Pierwszym krokiem po drodze do sukcesu było zaprojektowanie i wydanie autorskich plannerów książkowych bez dat, które możecie dziś zakupić w moim sklepie online. Plannery występują w 4 wyjątkowych kolorach: tropical green, black night, pink bloom oraz golden rose. 

 

 

Motto po drodze do sukcesu idealnie oddaje idee marki. Chickadee inspiruje, motywuje i wspiera osoby, które dążą do realizacji celów: prywatnych, zawodowych, a także edukacyjnych. W moim sklepie online znajdziesz wyselekcjonowane produkty znanych polskich producentów oraz przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Chickadee to stylowe produkty i gotowe rozwiązania na sukces!

 

DAJ SIĘ POZANAĆ.

 

Chickadee to marka, która powstała z pasji, dlatego wszystkie projekty realizuję z ogromnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Chętnie poznam Twoją historię i z przyjemnością będę Cię wspierać po drodze do Twojego sukcesu! 

 

Czekam na Twoją wiadomość! 

Natalia Stasica

Chickadee Oryginals
Planner Chickadee Tropical Green
Planner Chickadee Tropical Green
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Black Night
Planner Chickadee Black Night
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Honey Rose
Planner Chickadee Honey Rose
89,99 zł
szt.
Planner Chickadee Pink Bloom
Planner Chickadee Pink Bloom
89,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl